Проїзд у рівненських маршрутках коштуватиме 3 гривні

Вартість проїзду в рівненських маршрутках вже з 13 лютого становитиме 3 гривні. Відповідне рішення прийняли сьогодні члени рівненського міськвиконкому.

Майже беземоційне обговорення, кілька коментарів чому таки має подорожчати вартість проїзду в маршрутках та обурливих висловлювань про якість надання послуг, і вердик - 3 гривням бути. Це рішення набуває чинності з дня опублікування в газеті міської ради, яка виходить 12 лютого. Тобто, вже з цієї п'ятниці перевізники мають право підвищувати проїзд до 3 гривень. 

Як повідомив мер Рівного Володимир Хомко, наразі проїзд у маршрутках у всіх містах західної України або вже подорожчав, або ж днями підвищиться до 3 гривень.

- Я розумію, що це непопулярне рішення. Але якщо ми цього не зробимо, то, боюся, що міські маршрутки можуть зупинитися. Тому це вимишений крок. Також до мене надійшло чимало звернення від перевізників, більшість із яких просили підняти тариф до 4 гривень, - сказав Володимир Хомко.

У свою чергу, начальник транспорту і зв'язку Рівненського міськвиконкому Віталій Миронюк каже, що основною причиною підвищення вартості проїзду стало подорожчання пального.

- У нас є рішення антимонопольного комітету, за яким економічно обгрунтованим є тариф 3 гривні, - додав Віталій Миронюк.

Тим часом президент ГО "Союз перевізників України" Валентин Демчук звернувся до членів міськвиконкому з проханням все-таки підняти тариф на 50 копійок.

- Всі ми розуміємо, що зарплати не зростають, але у той час, коли долар був 8 гривень, проїзд у маршрутках становив 2 гривні. Нині ж долар вже більше 20 гривень. Тому ми просимо підвищити тариф на проїзд на 50 копійок, бо ціна на пальне стрімко зростає. Також дорожчають автозапчастини. Відтак, це неминучий крок, - сказав Валентин Демчук.

Отож, тепер рівняни платитимуть за проїзд за новою ціною. А перевізники кажуть, що намагатимуться покращувати якість послуг. Якщо ж рівняни мають нарікання щодо якості послуг, то можуть поскаржитися Валентину Демчуку в "Фейсбуці".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

На водіїв рівненських маршруток можна поскаржитися у "Фейсбуці"

Рівняни їздитимуть у маршрутках за 3 гривні вже цього тижня

Ключові слова: 

Коментарі

Абсолютно вірно. Єдиний ефективний метод в даному випадку - це голосування гривнею. Перестати користуватися послугами, і бидлу, якому "нерентабельно", відразу стане рентабельно.

Не смішіть. Вам видадуть, хоч колоду за раз. Хто їх реєструє, обліковує і контролює. Можна надрукувати, скільки завгодно. А ось бойкотувати маршрутки- це хороша ідея. Нехай возять повітря. Та й воно зникне з того хламу.

Повністю Вас підтримую, та ПРОПОНУЮ при кожній поїздці в маршрутці ВИМАГАТИ у водія КВИТОК!!!!

Ну нехай 3грн.... але питання коли будуть норм маршрутки а не фіг знає що? Хто їх взагалі на дорогу випускає? Половину треба або списати або кап. ремонт робити! Все в маршрутці скрипить, як гальмує то візг такий що по вухах ріже, сидіння обідрані не прикручені норм гойдаються в різні боки, про ввічливість водіїв я вже мовчу...

ЗАКЛИКАЮ УСІХ РІВНЯН БОЙКОТУВАТИ МАРШРУТКИ.ЯКЩО НЕРЕНТАБЕЛЬНО, ХАЙ САМІ ЇЗДЯТЬ ПО СВОЇХ МАРШРУТАХ. ЯКЩО ХОЧА Б ТИЖДЕНЬ ПОЇЗДЯТЬ ПУСТІ, САМІ БУДУТЬ ПРОСИТИСЯ НАЗАД ПО 2,5грн.,

На мою думку, терпіти лишилось не довго. Запануєм і МИ браття у своїй сторонці!!!

Хомко бери в лизинг тролейбуси новеньки(не беушни нах нада) и таки да до 22 тролейбуси мають ходити!

Пропоную продовжити рух тролейбусів до 22.00, щоб у вечірній час можна було доїхати альтернативно бидловозкам маршруткам, бо тролейбуси після 20,00 не їздять.

Даліі більше! Вангую : хліб від 10грн. За Шт, долар 30 і більше і ряк у нас принято на Україні на все знову пидвищення цін!!! Закриття лікарень, відміна безкоштовної медицини, безробиття + 10% це все те без чого нам(тобто тим хто краде) не дадуть кредити!.... ВИЖИВАТИ ПО НОВОМУ!.

Зобов'яжіть та контролюйте водіїв, щодо видачі квитків за проїзд та контролюйте пільговиків. Видайте багаторазовий квиток або таке інше і тоді реально буде видно, які витрати має понести бюджет. Врезультаті контролю виявиться, що одні пільговики використовують право на пільги систематично, а дуже багато взагалі не використовує.Однак кошти на це списуються з бюджету. Більше десяти років на пенсії, маю право пільгового безкоштовного проїзду на транспорті, але жодного разу ним не скористався. А взагалі мені підвищення цін на проїзд у транспорті, це аналог небажання роками Петра Дубаса ПАТ "Рівнегаз" ставити лічильники обліку використання природнього газу у багатоповерхових будинках. Списується газ по нормі, а використання значно менше норми на 1 особу. Різниця в кишеню, способом реалізації лишків суб'єктам підприємницької діяльності. Крім того можна і нашого мера пересадити на громадський танспорт, а службовий автомобіль продати. У бюджеті будуть кошти та економія пального. Слава Україні!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.