На водіїв рівненських маршруток можна поскаржитися у "Фейсбуці"

На хамство водіїв, незадовільний стан рівненських маршруток тощо можна поскаржитися презеденту ГО "Союз перевізників України"Валентину Демчуку у "Фейсбуці". Про це він повідомив під час засідання рівненського міськвиконкому.

За словами Валентина Демчука, перевізники самі зацікавлені в тому, щоб маршрутки були в належному стані, а водії поводили себе відповідно.

- Адже для багатьох рівнян водій маршрутки автоматично асоціюється з перевізником.Тому якщо виникають питання або скарги, рівняни можуть написати про це мені на сторінку в "Фейсбуці", - сказав Валентин Демчук.

Ключові слова: 

Коментарі

Нічо, в кінці веесни Демчук буде говорити про підвищення проїзду 4 грн, а щоб було 3,50 грн. Швидше би корейці єдиний квиток прийняли, щоб перевізникам в карман бабло не капало і Демчук замовк

Взагалі для цього є Управління транспорту, яке првинно на свій офіційний сайт приймати скарги, до речі сайту управління чомусь немає. Там же на сайті повинні бути розклади руху маршруток, тролейбусів. Для цього і є чиновники управління, які і отримують бюджетну зарплату. А то хто такий Демчук щі своєю спілкою, щоб керувати транспортом міста і розбирати скарги на водієв.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.