Через журналістів начальника рівненського ВДАІ оштрафували і притягнули до відповідальності

3 лютого 2015 року на телеканалі "Інтер" у програмі "Подробиці" вийшов сюжет рівненської журналістки Інни Білецької, в якому було акцентовано увагу на порушенні Правил дорожнього руху працівником ДАІ. Днем раніше журналіст виклала фото порушення правил дорожнього руху автомобілем, який належить начальнику одному з керівників рівненського ДАІ Ігорю сидорчуку.

Як повідомили в прес-службі ДАІ по даному факту працівниками Управління ДАІ УМВС України в Рівненській області було проведено службове розслідування. У ході якого було встановлено, що в діях начальника ВДАІ з обслуговування міста Рівне Ігоря Сидорчука вбачається порушення Правил дорожнього руху (невиконання вимог дорожнього знаку 3.34 "Зупинку заборонено").

Працівниками апарату Управління ДАІ на нього було складено адміністративний протокол за ч.1 статті 122 КУпАП та винесено постанову у справі про адміністративне правопорушення, якою притягнуто Ігоря Сидорчука до адміністративної відповідальності і накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340 гривень. Сума штрафу вже сплачено до державного бюджету. Окрім цього, за порушення транспортної дисципліни начальника ВДАІ буде притягнено до дисциплінарної відповідальності. Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.