Російська пропаганда вже бреше про обстріл Рівненського військкомату

Обстріл Рівненського військового комісаріату - це інформацій привід для російської пропаганди. Так вважає прес-секретар голови Рівненської ОДА Сергій Мініч. Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбук".

"Для тих, хто вагається, що це було з військкомісаріатом. Ось доказ того, що це була провокація для пропогандиської машини кремля". - написав Сергій Мініч.

На підтвердження він вказав посилання на сайт російської пропаганди, де вже написали про рівненський  інцидент. Як завжди, перекрутивши факти і спотворивши інформацію.

"Ровенская область, являющая заповедником расово правильных патриотов, почему-то взяла на вооружение методы Харькова и Одессы по сопротивлению призыву. Ровенчане, активней всех скакавшие на Майдане, почему-то не спешат пополнять ряды пушечного мяса, о чем и сообщили военкомам в форме "артобстрела".

Правоохранители не сомневаются, что стрелявший – вояка АТО, поскольку «напал» на военкомат с оружием, которое было вывезено из зоны военных действий. Следователи сразу заявили, что не стоят иллюзий по поводу поимки стрелявшего, так как "у нас тут большинство хлопцев ходит с таким оружием по городу". – пише російський пропагандистський сайт "Антифашист".

Не варто дивуватись, що російські пропагандисти побачили у Рівному людей, які розгулюють зі зброєю. Після розіп’ятих немовлят, виділення рабів і землі для "НАТОвських легіонів" нинішні сенсації виглядають якось дрібнувато. Як бачимо, в Росії про деталі операції знають більше, ніж рівненські правоохоронці. Мабуть, саме тому, що самі ж її готували, а здійснювали "учасники АТО" з числа проросійських бойовиків.

Вочевидь, у планах терористів - зірвати мобілізацію у Рівненській області, яка йде за планом у спокійному режимі, на відміну від деяких інших регіонів, де російській пропаганді частково вдалося розхитати ситуацію. Однак такими методами ворог лише стимулює рішучість українців у відстоюванні своєї незалежності та захисті країни.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.