На Рівненщині 69 безробітних стали підприємцями

У січні послугами служби зайнятості скористалися 20 тисяч безробітних. Як результат, за направленням центрів зайнятості Рівненщини працевлаштували 2 тисячі 400 людей. Це майже на 3 відсотки більше, ніж у відповідному періоді минулого року.Також знайшли роботу для 30 інвалідів.

Кількість безробітних, які започаткували власну справу за рахунок отримання одноразової допомоги, збільшилася до 69 осіб.

За направленням служби зайнятості, професійне навчання проходили 1 тисяча 600 мешканців Рівненщини. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь півтори сотні безробітних.

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями у січні, становила більше 3 тисяч.

Найбільш затребуваними на ринку праці є робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (22,3%); працівники сфери торгівлі та послуг (21,7%); кваліфіковані робітники з інструментом (19,1%).

На початок лютого кількість зареєстрованих безробітних в центрах зайнятості області становила 18 тисяч осіб, з них 56 відсотків - жінки, 46 відсотків – молодь,  50 відсотків – жителі сільської місцевості.

У середньому на 1 вакансію претендували 15 безробітних. Найвищий показник навантаження на одне вільне робоче місце - у Володимирецькому, Демидівському та Рівненському районах, найнижчий – у м.Рівне, Костопільському, Здолбунівському та Гощанському районах. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.