Російська пропаганда заговорила про військовий похід в Європу. ВІДЕО

Російська пропаганда жартує, чи то натякає, що російська армія може пройтись танками по Європі. Такий сюжет з’явився на одному з федеральних каналів Російської Федерації. Окрім того, як повідомляє інтернет-сайт "Українська правда" у сюжеті також пригрозили Заходу ракетними ударами.

Автори програми подали це у вигляді походу з метою провести в столицях ЄС "парад до Дня перемоги".

"Варшава – це занадто просто. Від Москви до польської столиці – всього 1300 км. Танк Т-90, наприклад, якщо не вдаватися до допомоги транспортної авіації, увійде в передмістя менше, ніж через добу після початку маршу", – каже голос за кадром, в той час як на екрані показують червоні стрілки, які рухаються з Москви до Варшави.

При цьому додається, що бійці повітряно-десантних військ долетять туди лише за дві години.

В кінці ролика виражається "жаль", що "наші західні партнери не зможуть своїми очима подивитися на "Іскандер" і "Сатану", адже їх за межі Росії можна доставити тільки повітрям".

Схоже російська влада продовжує тактику залякування і шантажу. Чергове загострення вочевидь пов'язане з переговорами європейьских лідерів, президента України Петра Порошенка, лідерів бойовиків та президента Росії Володимира Путіна. Котрі проходять сьогодні у Мінську та присвячені ситуації на Донбасі.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.