Рівненський перинатальний передасть "Тіням" автомобіль швидкої

Адміністрація комунального закладу "Обласний перинатальний центр" обласної ради повідомляє, що 12 лютого 2015 року для Рівненського спеціального підрозділу "Тіні" буде передано в користування автомобіль швидкої допомоги УАЗ-3962.

– Автомобіль був списаний з балансу перинатального центру. Ми відновили його власними силами й передаємо для потреб військових. Крім того, зібрали для наших хлопців кошти та ліки, – повідомила головний лікар комунального закладу "Обласний перинатальний центр" облради Вікторія Єнікеєва.

Про це повідомила прес-служба Рівненської облради.

Коментарі

Підтримую усе написане про цю підрихтовану дамочку. Скажіть, а свою машину за 60 штук баксів ви чесним шляхом заробили? Чи так само як з мене здерли 500 баксів, так і з інших дерете? Але у вас серйозні покровітєлі - Сад, Берташ, Юхименко. Ви на кожному кроці про це талдичите.

Через таку павучиху Єнікеєву, якій світа мало, справжні спеціалісти в тіні. Їй подавай хабарника-коханця Лічнера. Ото накралася з ним і намутила, шкода, що нема на них управи.

Ця Єнікєєва вирішила відбілитися. Знають усі, хто попадав у твої руки скільки ти гребеш. 200 зелених за роди. Корупціонерка ділиться крихтами, а сама жирує і піариться на війні.

Краще так званому підрозділу "тіні", який нібито знищив нібито російського нібито генерала Павлова передадуть пересувні витверезники ))). Бо здається не просихають ці гнилі поци за наші гроші. А ще краще по пістолєту з одним патроном, щоб не платити таким баснописцям
потім пенсію ))) Партизани херові! люди воюють, а вони пеаряться, казки складають.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.