Рівненська міська влада видасть собакам паспорти

Сьогодні у Рівному відбулася зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з представниками громадських організацій РОГЗО „Під Егідою”, ГО „Зоозахист - Рівне”, БФ „Умка” та БФ „Надія”, які займаються в місті захистом тварин. Учасники зустрічі досягнули домовленостей, що в цьому році кошти, які виділятимуть із міського бюджету на комплексні заходи вирішення проблеми безпритульних тварин, будуть стовідсотково контролюватися саме представниками цих громадських організацій.

Крім того, з міського бюджету додатково буде виділено 50 тисяч гривень на повну паспортизацію собак у Рівному. Це дозволить контролювати їх розмноження та розповсюдження. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міськради.

Також домовились про регулярність таких зустрічей щонайменше раз у квартал для того, щоб громадські активісти та міська влада координували свої дії стосовно свійських непродуктивних тварин (собак).

Коментарі

Чого ж наш мер ведеться на цих хворих. Вони що - заберуть до свого притону 4000 собак з вулиць? Ні, максимум пару сотень, інші залишаться. Як правильно зазначив "Небайдужий" - собак через певний час потрібно присипляти, це світова практика. Але для цих старих дів це неприпустимо, вони давно вже не бачать різніці між псом та людиною (точніше кажуть що пси кращі, але це вже в площині психічних розладів). Ок, забрали тих собак, а далі хто їх годуватиме? Невже Хомко не розуміє - якщо цим "собакозахисникам" один раз дати гроші, потім від них не відкараскаєшся. Вони доїтимуть постійно, розказуючи що собакам в притоні нема чого їсти, дайте грошей. Дійсно, тут людям нема чого їсти, а ми по півмільйона на притони викидаємо. Хомко думає від них відкупитись? Тут не вийде, це як кліщі, вчепляться надовго. Більше немає в місті проблем, на які варто витратити такі гроші, прямо ідеальне місто.

Зараз вас собакоголові заплюють. Як це Ви посміли не обожнювати смердючу бездомну шавку. Та ще й рівняєте цю витончену, благородну тварину з якимись своїми (тьфу) дітьми. Понарожали тут, собачці нема де покакати тепер. Ні - ми будемо давати собакам паспорти, різати їм яйця, інші способи присмоктатись до міського бюджету з нульовим результатом.

Вже тричі сам відбивався від собак, двічі відганяв їх від дітей на вулиці!
Недивлячис на всі заходи по стерилізації їх стає все більше і більше.
Зараз в холодну пору року вони збираються у великі зграї, стають агресивними.
Від 6-10 великих собак і доросла людина не спасеться!
Про швидкість рознесення заразних хвороб (лишай, сказ) годі і говорити.
Всі захисники тварин зараз твердять про гуманність про те як з тваринами поводяться в ЄС, Америці. Для Вас раджу подивитись американський фільм: Отель для собак / Hotel for Dogs (2009р.) там чудово показаний досвід Америки, щодо контролю за бродячими тваринами.
Та й фільм гарний сімейний!
Два слова про досвід з цього фільму - всіх бродячих тварин відловлюють, розміщають у притулку де їх тримають декілька днів, якщо ніхто їх не забирає, їм роблять смертельну ін"єкцію (присипляють). Варто відмітити, що в багатьох штатах є практика коли тварин не присипляють, а вони і надалі живуть у притулку!
Але ж їх не відпускають знову на вулиці!!! Де потім дивишся і бірочка на вусі у собаки є, а "процес" триває, а через трохи дивись і нові бездомні щенята знову з"явилися!
Я не є людиною яка не любить домашніх тварин (у самого вдома дві собаки, три шиншили. Були кішки, папуги, рибки). Але вони сидять вдома, а не бігають по вулиці.
В наш час коли щоденно гинуть десятки людей від військових дій на сході. Коли у багатьох людей не вистачає коштів щоб себе прокормити, коли люди із собаками біля смітника "воюють" щоб звідти щось попоїсти дістати. Про гуманність і мови бути не може!!!
Якщо вибирати між безпекою моєї дитини на вулиці і гуманністю до собак - більшість вибере дитину!!! Особливо якщо Вам вже доводилося бачити як на дітей нападають бродячі собаки!!!
Вважаю досвід із фільму "готель для собак" треба використати у нас. І поки економічна ситуація не покращиться собак через 7-10 дні якщо ніхто не забере "присипляти". А згодом якщо суспільство стане заможнішим, тримати ії у спеціальних "приютах" поки не знайдуть нового собі хазяїна!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.