У рівненському супермаркеті продають курятину зі "спецефектами"

У найбільшій спільноті міста "Типове Рівне" користувач Дмитро Козачок розмістив запис про те, що у місцевому супермаркеті продають зіпсовану курятину. Невдалу покупку зробили його знайомі. Рівняни придбали у супермаркеті куряче філе, заплативши 144, 57 гривень. Помітивши, що філе не свіже, покупці звернулися до адміністратора закладу, який відразу без конфлікту повернула гроші. Однак коли покупці звернулися до санстанції, їх перенаправили до ветслужби, де рівнян скерували до інших інстанцій.

"Ось таку покупку зробили знайомі 8 лютого о 19:35 в рівненському супермаркеті. Це фрагмент філе з зеленими волокнами всередині. Решту курятини відібрала адміністратор супермаркету Кордонець Оксана, мотивуючи це тим, що потрібно розібратись із цехом і постачальниками. Гроші повернуті в повному обсязі з підписами на ксерокопії чеку. Санстанція відмовилась проводити аналіз, мотивуючи це тим, що подібні дослідження проводить ветслужба. Ветслужба почала бортувати з одної філії до іншої! Будьте обережні при покупках в рівненських супермаркетах", - йдеться у повідомленні рівнянина Дмитра Козачка.

Також рівнянин прикріпив фотознімки зіпсованої курятини, придбаної у супермаркеті:

Ключові слова: 

Коментарі

Ці постачальники взагалі дуже часто так поступають...підводять просто магазини. А потім супермаркети винні...

Некваліфікований коментар Гостя. Контролюючим органам Яценюк заборонив перевірки! Навіть за скаргами споживачів! І всі громадяни дружно плескали в долоні йому, який молодець. А тепер від безнаказаності ще й не таке побачите і в супермаркетах, і в аптеках, і на ринках. Бо наші бізнесмени думають як надурити державу і людей, але одночасно кричать, що їх прищемляють перевірками. Ось коли культура ведення бізнесу буде така, як в Європі, тоді перевірки можна буде відміняти. Порада тим, хто купив таке - написати Яценюку і попросити відновити перевірки, а не нарікати на контролюючі органи.

Митарства Дмитра свідчать про неможливість захисту прав споживача в межах нашого міста, при наявності багатьох контролюючих органів, на які законодавством покладено повноваження по захисту прав споживача. Натомість, вони тільки те і роблять, що відсилають від одного кабінету до іншого. Чи потрібно нам утримувати численний штат таких службовців?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.