Сім років тому помер багаторічний мер Рівного Віктор Чайка

Сім років тому 12 лютого в 67-річному віці помер колишній міський голова Рівного Віктор Чайка. Керуванню обласним центром він присвятив майже 20 років свого життя. Його знали, як господарника, який любив своє місто.

Одні поважали Віктора Чайку за твердий характер, інші нарікали на різкі висловлювання під час засідань Рівнеради.

Незважаючи на різні відгуки про його діяльність, багато рівнян з посмішкою згадуюють його авторські крилаті вислови. Їх багаторічний мер Рівного особливо часто вигадував на різні теми життя міста. До 65-річчя Віктора Чайки його підлеглі підготували і подарували тодішньому меру збірку “Віктор Чайка: Жартома і всерйоз”.

Віктору Чайці ще за життя присвоїли звання "Почесний громадянин Рівного" та "За заслуги перед містом".

Помер колишній мер Рівного по дорозі у Німеччину, де мав пройти курс лікування. Серце Віктора Чайки зупинилось майже о 21 годині у польському місті Ополе.

Коментарі

"Синеньким цвіте — зелененьким пахне", "Хто знає поіменно цих тузиків", "Мусор фамілії не має" — це лише декілька із крилатих висловів Чайки. На жаль, після нього більше нікого не сприймаю на посаді міського голови...

Часто думаю про його діяльність і завжди приходжу до одного висновку - це був справжній чоловік, чоловік-керівник "с мужским началом", не любив ніяких інтриг, нікого не слухав, на все і вся мав свою думку і рідко помилявся. Дуже сильна особистість. Зараз одні слабаки пішли. Чайка був вродженим керівником. Не піарився, але багато робив для простих людей, жив містом і його проблемами в повному розумінні цього слова, працював день і ніч і всю команду примушував до цього. А боялись його ті, хто не звик працювати. Цінував хороші кадри, розбирався в людях. Він чимось був схожий на київського Омельченка, це таких дві глиби! А ті, хто його оточував, часто його підставляли, а він довіряв, і подумати навіть не міг, що мужчини здатні на підлість. Зараз настав час підлих, хто кого. Чайка не здатний був на підлість. ЛЮДИНА, СПРАВЖНІЙ КОЗАК ВІЧНА І ДОБРА ПАМ"ЯТЬ

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.