У Рівненській обласній лікарні хребет лікуватимуть за новітньою методикою

У Рівному планують створити центр вертебрології. Так називають напрям медицини, який вивчає вплив кожного хребця на увесь організм.

Про це повідомив головний лікар Рівненської обласної клінічної лікарні Іван Зима на засіданні Медичної ради. На заході підсумували роботу в минулому році та ставили завдання на майбутнє для комунального закладу облради.

– Пріоритетним напрямом роботи є високоспеціалізована медична допомога населенню. Під час Медичної ради перед колективом було визначено основні завдання лікарні на 2015 рік. Ми маємо зосередити зусилля на надання спеціалізованої медичної допомоги хворим із патологією серцево-судинної системи; на базі ортопедо-травматологічного відділення створити центр вертебрології для лікування хворих в т.ч. і підліткового віку; відділенню клінічної лабораторної діагностики впровадити новітні методи діагностики та обмежити направлення хворих в приватні лабораторії; дооснастити рентгенологічне відділення новим обладнанням з цифровими технологіями обробки інформації; у гематологічному відділенні відкрити блок для онкогематологічних хворих; придбати та установити систему газопостачання у відділення анестезіології та інтенсивної терапії; у травні місяці провести всеукраїнську хірургічну конференцію присв’ячену пам’яті Юрія Степановича Семенюка, – підсумував головний лікар медзакладу Іван Зима. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.