Перинатальний центр передав "швидку" рівненському спецпідрозділу ЗСУ

Рівненщина продовжує допомагати своїм захисникам. Сьогодні колектив Рівненського обласного перинатального центру передав військовим з підрозділу спеціального призначення «Тіні» відреставрований автомобіль швидкої допомоги.

Як розповіла головний лікар Рівненського обласного перинатального центру Вікторія Єнікєєва, старий УАЗ медики вирішили передати військовим ще влітку. Адже за призначенням його вже не використовували.

 

- Депутати обласної ради на сесії дозволи нам списати цей автомобіль , а ми тим часом власними силами взялись його відновлювати. Все вийшло. За порадою волонтерів «Допомога армії – Рівне», вирішили передати його місцевому спецпідрозділу Збойних сил України «Тіні».  Тим часом колектив медичного закладу зібрав теплі речі, медикаменти та продукти для захисників вітчизни, - зауважила Вікторія Єнікєєва.  

Військові наголошують, що потреба в транспорті значна. Тому кожен автомобіль не буде зайвим для виконання бойових завдань .

- Даний УАЗ ми використовуватимемо для медичного забезпечення нашого підрозділу - для оперативнішої роботи медиків на передовій, евакуації поранених. Дуже вдячні колективу перинатального центру за підтримку та розуміння потреб військових, - наголосив представник спецпідрозділу «Тіні» Андрій Слюсар.

Тим часом голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов зауважив, що це вже не перший автомобіль, який комунальні заклади області передають Збройним силам України за власною ініціативою. Переконаний, що медики підтримуватимуть військових і надалі. 

Ключові слова: 

Коментарі

Інчі відправили фури з допомогою для АТО.І телебачення їх не знімало і Кирилова не було,а тут відправили полупустого драндулета,як видно на фотографії,а піару по саму зав'язку!!!

ЦЕ все правильно помічено..ця машина мабудь не доїхала до сходу.Це був справжній піар.

Як несоромно у такий тяжкий для нас усіх час давати такі безсоромні коментарії людиніяка допомогла нашим захисникам,ці несправедливі коментарії написала та людина,яка майбуть і булки хліба не передала у тяжкі місця сьогодення,і перш ніж когось засуджувати,що є по біблії великим гріхом, потрібно оглянутися на себе і своїх оточуючих.Цю невеличку допомогу збирав ввесь колектив і орендарі перенатального центру на чолі головного лікаря,і це все робилося не задля піару і оцих непотрібних коментарії а заради допомоги нашим дітям,чоловікам,батькам і братам і хотілося б побажати, єдиного- замість того щоб витрачати свій час на складання цих безглуздих писанин ліпше вложити невеличкий внесок задля врятування життів наших співвітчизників,і ще доповню одну невеличку істинну-заклик;давайте будемо ріднитися,згуртовуватися,брататися хоча б заради однієї болючої спільної нашої мети-врятування свободи і незалежності нашої неньки України. Слава Україні і честь і поклоніння її героям

http://oblrada.rv.ua/documents/proecti_rishen.php?SECTION_ID=73&ELEMENT_...
питання № 20. Про контракт з головним лікарем комунального закладу «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради
Вже розглядається на комісіях. Зацікавлені долучайтесь.

Це відео показує, хто така Єнікеєва і чого її захищають колишні риги і всі перефарбовані пfпєрєднікі. Рівне не забуло! Рівне памятає! Нема на Вас Сашка Музичка! https://www.youtube.com/watch?v=S2ysCmJK7t0 23.01.2014 Рівне, головний лікар перинатального центру на виклику до обл. ради, на машині швидкої допомоги, через 20хв. після того як від"їхала швидка з постраждалими хлопцями, яку дійсно викликали.

Хочу і я сказати своє враження, пройшов місяць як там зявилась на світ наша Настуня. Взагалі непогано. Але помітно, що хто дає на руку, до того і відповідне ставлення. А ще хто дружить з Єнікеєвою - то з тих взагалі пилинки здувають. А так, до простих жінок, навіть санітарки хамлять. Хоч запамяталось - там і санітарки і медсестри - в золоті, а лікарки - в діамантах.

Я щодо діамантів і Єнікеєвої. Вона їх чесно заробила і відробила. Особливо під час буремних подій біля ОДА і облради - памятаєте?

Чудовий заклад. Місяць тому забирав племінника. Сестра задоволена ставленням медиків. Дитина здорова. Чистота. Їсти дають. Грошей не вимагають. Віддячувати чи ні особиста справа кожного. Увесь цей бруд про Єнікеєву у коментарях повязую виключно з бажанням когось зайняти її посаду

Хочеться, щоб наші малиши родилися в лікарні з чистою аурою. А ця Чорна Дама Єнікєєва хабарниця, яку треба гнати копняком в зад десь у приватну клініку - бабла у неї хватить. Коли люди бідують - хабарниця жирує!

П..здєц, яке фуфло.Люди, волонтери, усі кому не все одно, запрошую вас подивитися на автопарк за перинатальним, де парковка дохторів. Ото машинки для АТО! НЕ рівня драндулєту, який підсунула ця овца Єнікєйовна.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.