Рівненський активіст закликає депутатів не допустити до служби скандального суддю

У соціальній мережі "Facebook" громадський активіст Святослав Клічук в групі "Рівненщина політична" розмістив публікацію про скандально відому рівненську суддю Оксану Дудар. За його словами, їй намагаються присвоїти пожиттєвий статус судді. Активіст просить депутатів та їх помічників не допустити цього.

"Судді Дудар знову намагаються присвоіти пожиттєвий статус. Вчора лише стараннями добрих людей іі забрали зі списку голосування у Верховній раді, але найближчими днями іі кандидатуру знову будуть проштовхувати. Не дамо зробити це, депутати, іх помічники, агов, не пропустіть." - йдеться у повідомленні активіста Святослава Клічука.

Нагадаємо, під час Революції Гідності рівненська суддя Оксана Дудар обмежила право рівнян пікетувати та проводити мирні акції протесту під стінами Рівненської ОДА, обласного та міського управлінь міліції. Такими діями рівняни нарекли її прізвиськом "слуга кривавого режиму".

Коментарі

Лише попрацювавши в системі можна зрозуміти її проблему... Та й погань то можливо і одна, проте лише судді носять горде звання "Ваша честь", то можливо варто йому відповідати і не прибіднятись.

Ні в якому разі не прикриваю суддів іншими перечисленими. Мені, як простій людині воно все одна погань, яка знущається над людьми. Тому нехай наші активісти всіма займаються хай збирають інформацію. Думаю совісним суддям, міліціонерам та прокурорам немає чого переживати. Проблема в системі.

Мова іде про суддівські гріхи, а в коментарях вже пишуть про міліцію та прокурорів. Як завжди наші судді хочуть кимось прикритись. Порівняйте статус міліонера та судді. Чи може їм заробітну плату однакову платять? Чи недоторканність простий міліонер має? За що ж тоді зарплата в 10 разів вища за ту що платять в міліції чи прокуратурі. Чи можливо жінки міліціонери на таких автомобілях на роботу їздять як жінки судді??? Активістам варто було б на це більше уваги звернути.

Активісти вчепилися до однієї судді і вдають із себе великих борців за справеливість. Хай повністю очищують владу! Тоді люди підтримають та допоможуть!!! У нас стільки всякої мерзоти, а одну Дудар хочуть покарати. Ми її не захищаємо, а просимо бути справедливими та корисними для громади. Бо нам з того , що ви хочете помститися цій людині ніякої користі не буде.

Судді, які порушують закони та приймають неправдиві рішення мають піти геть! У цьому і заключається очищення влади. Хіба хтось із них добровільно залишить "хлібне місце"? Та попробує жити на мінімальну з/п? Мабуть ні.Я підтримую активістів, які намагаються хоть щось робити. Нехай Дудар пошукає собі іншу роботу.

Шановний Святославе! Якщо Ви так хочете навести лад то зробіть щось вагоме за що Вам люди подякують. Зберіть всю інформацію про міліцію, прокурорів та суддів. Інформацію можна дізнатися у простих людей, які постраждали. З кого зізнання вибивали, як людей невинних саджали і судді своєю байдужістю приймали несправедливий вирок. Чому Ви вчепилися до однієї жінки? Вона в цій системі є малесенькою піщинкою і сама теж ні на що вплинути не може. Будьте справедливим! Ваш дешевий піар нам огидний!

Схаменіться!!! Активістам аби тільки піаритись. Ти розберись спочатку, хто є хто, а потім кричи. Та щоб результат якийсь з цього був. Правильно кажуть візьміться за тих суддів за кого треба, в кого за душею більше гріхів. Хто людей садить невинних, баньдюків за гроші випускає на волю, справи здає за кучку доларів... А то ті сидять тихенько і далі творять що хочуть, а ви пристали до одної, з них усіх ще найбільш достойної. Ви ж порядку в країні хочете чи особисті рахунки звести???

чому оце чмо досі не на нарах?

От вчепилися...Краще візьміться за тих суддів, які невинних людей садять!!! На їхній совісті набагато більше скалічених людських доль.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.