Здолбунівські студенти знайшли кохання під час шоу

Напередодні Дня Святого Валентина – свята усіх закоханих -  у Здолбунівському вищому професійному училищі залізничного транспорту, гучно та з розмахом відбулося розважальне шоу "Серця двох". Як зазначає zdolbunivcity.net, ініціатором та організатором свята є Олена Трало, котра уже понад  14 років викладає в училищі. Жінка запевняє, що такі заходи дуже зближують студентів та відкривають у них приховані таланти.

Розпочалося дійство екскурсом в історію. З'ясували, що у різних країнах його святкують неординарно та своєрідно. Наприклад, італійці у цей день вважають своїм обов’язком  дарувати коханим солодощі, у них цей день так і називають –  "солодкий", а ось німці, як би це кумедно не звучало, вважають14 лютого днем психічно хворих.

А тепер про головне. У шоу взяли участь  4 дівчини та 4 хлопці, котрі змагалися у 4 конкурсах: "представлення", "ситуація", "дай мені відповідь" та, звичайно ж, "мій талант", у якому студенти по-особливому здивували журі та глядачів своїми виступами та артистизмом, а у кінці таємним голосування обирали собі пару.

Переможцями стали Ірина Кульчицька та Владислав Дмитроца, котрі поділилися своїми враженнями та зізналися, що надихають їх приймати участь у таких заходах, їхні майстри та класні керівники. Нагородили пару символічними призами. Шоу "Серця двох" проводять в училищі кожні 3 роки, проте з цьогорічним успіхом планують зробити його щорічним.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.