Рівняни побачать війну очима загиблого воїна

У виставковій залі Міського будинку культури 18 лютого о 15 годині відбудеться відкриття виставки фоторобіт "Від Майдану до Війни" загиблого героя Віктора Гурняка. Автор світлин - пластун, фотокореспондент, боєць батальйону «Айдар» ­ Віктор Гурняк -  загинув у жовтні 2014 року на Луганщині. Він якраз вивозив поранених воїнів АТО з місця бою. Останні зроблені ним знімки знайшли на фотоапараті вже після смерті Віктора. Цими світлинами завершуватиметься виставка, яка буде розташована у хронологічному порядку.

Зараз ці виставки мандрують світом. Їх побачили в Мюнхені, Варшаві, Чикаго... Одна виставка подорожує Україною: Київ-Львів-Івано-Франківськ-Тернопіль.  

Мета виставки - показати феноменальну особистість Віктора. Тут фактично відображений останній рік його життя, починаючи від Майдану і  закінчуючи останньою фотографією тїєї фатальної машини, через яку Віктор загинув. Інша ціль - розповісти за кордоном, що відбувається в Україні. Адже автор світлин дуже хотів змін у країні і розумів, що для цього треба працювати, працювати і ще раз працювати. Сьогодні Віктора з нами нема, але він далі працює на благо України.

Окрім того, в день відкриття експозиції відбудеться показ короткометражного фільму про життя автора світлин Віктора Гурняка. Експозицію можна буде побачити з 18 по 28 лютого (з 12:00 до 17:00) у виставковій залі Міського будинку культури. 
ВХІД ВІЛЬНИЙ!!!
Адреса: вул. Соборна, 3-Д, тел.:22-68-29.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.