Рівняни відправили автомобіль швидкої допомоги на передову

Нещодавно у Рівному з аншлагом пройшов концерт Волинського народного хору, який організувала івент-агенція "МегаПодія". Крім того, що захід приніс масу задоволення рівнянам, він також мав благодійний характер. Під час концерту волонтери зібрали 1705 гривень. За ці гроші замовили утеплювальні костюми для військових. 

До доброчинності вкотре долучилася івент-агенція "МегаПодія". Частину виручених коштів організатори передали на придбання карети швидкої допомоги для батальйону "Горинь". Посприяли цьому також керівник "Правого сектора" на Рівненщині Роман Коваль та директор туристичної фірми "Синдбад-Тревел-С" Анатолій Ляшецький.

- Я вважаю, що цей автомобіль допоможе зберегти життя військових не лише батальйону "Горинь", а й інших солдатів. Організовуючи будь-які заходи, ми намагаємося не залишатися осторонь від подій, що відбуваються в Україні. Таким чином боремося з тими, хто намагається відібрати нашу незалежність. Адже мистецтво - це наша зброя, - розповів керівник івент-агенції "МегаПодія" Роман Яворський.

Варто додати, що у понеділок, 9 лютого, карету швидкої допомоги передали батальйону "Горинь" та вже відправили на передову.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.