Міністр хоче, щоб дороги на Рівненщині обслуговували по-європейськи

Питання розвитку доріг та дорожного господарства на Рівненщині було одним із пріоритетних під час обговорення на нараді за участю міністра інфраструктури України Андрія Пивоварсього. Нагадаємо, сьогодні він із робочим візитом перебуває в області.

За словами Андрія Пивоварського, у міністерстві вивчатиметься питання, як можна зробити обслуговування доріг на Рівненщині якіснішим.

- Зокрема, мова йде про трасу Київ-Чоп (М-06). Наразі на території Рівненської області її обслуговує "Автодор". Тим часом таку ж трасу на Львівщині, за договором, віддали на обслуговування турецькій компанії, яка її будувала. Відтак, є вимоги до якості утримання дороги, яких ця компанія має дотримуватися. Практика показує, що це дає непоганий результат. Це європейський підхід, і нині ми розглядаємо можливість та доцільність його втілення на Рівненщині, - зазначив міністр.

Коментарі

давайте все віддамо туркам, айзерам і т.д., а свої нехай жебраками дома сидять! Дайте нашим людям ті ж гроші - не гірше будуть працювати! Нехай той міністр порівняє що платять туркам і рівнянам, а тоді робить подібні заяви.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.