Рятувальники провели навчання на центральному автовокзалі Рівного

З моменту введення на Рівненщині режиму підвищеної готовності рятувальники значно активізували роз’яснювальну роботу серед населення з питань цивільного захисту.

Було створено постійно діючі пересувні мобільні консультаційні пункти, оснащені плакатами, буклетами, брошурами, газетами, журналами, зразками засобів індивідуального захисту, які працюють на об’єктах з масовим перебуванням людей, зокрема на залізничних вокзалах, у великих торгівельних центрах та кінотеатрах.

13 лютого консультаційний пункт рятувальників працював на центральному автовокзалі міста Рівного. Протягом дня співробітники ДСНС навчали громадян правилам поведінки в умовах виникнення можливих надзвичайних ситуацій та основних правил безпеки життєдіяльності.

Кожен відвідувач залу очікування автовокзалу міг отримати вичерпну інформацію та роз’яснення щодо питань гарантованого забезпечення захисту та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій. Всі громадяни отримували пам’ятки, брошури, плакати та листівки з основних заходів безпеки життєдіяльності.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.