У Рівному ремонтують аварійну ділянку колектора

Працівники "Рівнеоблводоканалу" розпочали роботу по заміні аварійної ділянки напірного каналізаційного колектора міських каналізаційних стоків, що йде від головної каналізаційної насосної станції до очисних споруд ПАТ "Рівнеазот". Як коментує начальник цеху з експлуатації каналізаційних мереж, насосних станцій та очисних споруд каналізації Андрій Чегодаєв, пошкодження на одній із ниток напірного колектора сталось на території залізничного цеху ПАТ "Рівнеазот", через це заміні підлягає ділянка водопроводу протяжністю 120 метрів погонних під залізничними коліями хімічного підприємства.

Як повідомили з прес-служби Рівненської облради, на час проведення робіт перекачка стоків на очисні споруди ПАТ "Рівнеазот" проходить по одній нитці напірного колектора у повному плановому добовому обсязі. Витік був вчасно та оперативно виявлений, тож забруднення навколишнього природного середовища не відбулося. Очисні споруди каналізації та головна каналізаційна насосна станція працюють в штатному режимі. Повідомляє прес-служба Рівненської облради.

За словами директора РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал" Андрія Карауша, напірний колектор експлуатується з 1974 року, відтак перебуває в незадовільному технічному стані. Орієнтовна вартість ремонтних робіт, які зараз виконуються, складе 320 000 - 330 000 тисяч гривень.

- Витрати на підтримання напірних колекторів у робочому стані є значними та дороговартісними, тому враховуючи технічний стан трубопроводів, необхідно приймати рішення чи про капітальний ремонт колекторів, чи про будівництво нових очисних споруд у місті Рівне, - сказав Андрій Карауш.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.