Рівнянку привітали зі 100-річчям

Рівнянці Ірині Козійчук виповнилося 100 років. У ювілярки було нелегке життя, але, як сама зізналася, всі події переживала за підтримки вищих сил. Віра в Бога, позитивне ставлення до життя, напевно, й стали вирішальними причинами досягнення пані Іриною такого поважного віку.

Спочатку ювілярка відзначала день народження із родиною. А потім привітати Ірину Андріївну прийшли заступник міського голови Сергій Васильчук, начальник управління праці і соцзахисту Віра Мельник, представники соціальної служби, пенсійного фонду, преси і телебачення.

Вітаючи іменинницю, побажали їй міцного здоров’я, довгих років життя та злагоди у її домі. А ще зауважили, що ювілярка на свій вік не виглядає.

– Бо я завжди знаю, що наді мною є Бог, – відповіла Ірина Андріївна. – Я увесь час ходила до церкви, а зараз завжди молюся і прошу здоров’я собі та близьким.

У жінки було п’ятеро дітей: чотири сини та дочка. На жаль, чоловік і сини давно померли, мамою опікується донька, Раїса Андріївна, якій вже 67 років.

– Серед довгожителів у нашій сім’ї ще була моя бабуся, мама мого тата, вона прожила 104 роки, –розповідає пані Раїса. – Ось тепер і мамі виповнилося сто.

Родина в ювілярки велика: чотири внуи, дві внучки, вісім правнуків, три праправнуки. Чому доля дарувала їй таке довге життя, доводиться тільки здогадуватися, бо мешкала у селі, тримала господарство і ніколи не жила в розкошах.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.