Моряки з Одеси подякували рівнянам

На 26-у річницю виведення військ з Афганістану в обласний центр завітали члени екіпажу підшефного нашому місту катеру „Рівне” (м. Одеса). Це вже традиційний їхній приїзд у такий день. Рівненська спілка ветеранів Афганістану вже декілька років поспіль опікується військовими моряками. 

Крім того, нагадаємо, 8 листопада 2014 року у Рівному відбулось урочисте підписання угоди про шефство виконавчого комітету міської ради над артилерійським катером ВМС Збройних Сил України, якому у вересні 2013 було присвоєно назву «Рівне». У час скрути і поганого фінансування з боку міністерства оборони місто Рівне зобов’язалося допомагати екіпажу катера технічно й ідеологічно. І допомога ця до адресата таки дійшла. Про це повідомили у прес-службі Рівненської міської ради.

- Військовослужбовці попросили нас допомогти із придбанням деякого обладнання. Зокрема, дизельного електрогенератора для автономного електроживлення, електрозварювального апарату та ще дечого. Що ми й зробили. Допомога буде здійснюватися і далі. Для нас це справа честі. Особливо у такий історичний час, - наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко.

А 15 лютого у Рівненському міському палаці культури "Текстильник" члени екіпажу катеру „Рівне” від імені командування першої бригади надводних кораблів ВМС Збройних сил України та особового складу катера подякували громаді Рівного та міському голові Володимиру Хомку „за допомогу та поліпшення соціально побутових умов військовослужбовців частини та допомогу у вихованні військово-патріотичних якостей особового складу”.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.