Рівнянки можуть стати володарками довгого та розкішного волосся

Дівчата завжди прагнуть мати довге та розкішне волосся. Адже тоді можна робити різноманітні та оригінальні зачіски чи навіть накручувати крупні локони, які стали дуже популярними. Сучасні технології та майстерність перукарів дозволяють це зробити методом нарощування волосся. За кілька годин Ви можете стати володаркою довгого волосся та дивувати оточуючих розкішною зачіскою.

 

Майстер з нарощування волосся рівненського салону «Masterhair» Мирослава Мишкевич допоможе Вам у цьому. Фахівець стверджує, що ця процедура є цілком безпечною:

- Сучасне професійне нарощування набагато безпечніше, ніж, наприклад, фарбування . Суть у тому, що це процес технічний, а не хімічний, тому й шкоди волоссю не завдає. Більше того, коли жінки нарощують волосся, то помічають, що своє починає рости вдвічі швидше. Це пов’язано з тим, що воно менш страждає від негативного впливу навколишнього середовище, бо увесь удар на себе бере нарощене волосся. Та багато залежить і від техніки та професіоналізму майстра, - розповідає Мирослава Мишкевич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Довге та розкішне волосся за кілька годин - у Рівному це реальність

Отож, якщо Ви хочете змінити свій образ та стиль, тоді саме час завітати до досвідченого майстра Мирослави Мишкевич і наростити волосся.

Контакти: 096 54 75 956.

На правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.