У Дубно та Рівному учасникам АТО не виділили жодної земельної ділянки

Із заявами на отримання земельної ділянки на Рівненщині звернувся 1681 військовослужбовець, який брав участь в АТО. Майже половина з них, а саме 765 захисників України, виявили бажання отримати ділянки в обласному центрі. Про це йшлося на колегії головного управлінні Держземагентства у Рівненській області.

- Третина учасників АТО, а саме 465, вже отримали дозволи на розробку документації або ж вже оформили земельні ділянки у власність. Разом з тим, у Рівному та Дубно не виділено жодної ділянки. Також дуже велика кількість відмов у Шубківській сільраді Рівненського району, - зазначила начальник головного управління Світлана Богатирчук-Кривко.

За словами Світлани Богатирчук-Кривко, найкраще із забезпечення земельними ділянками учасників АТО організовано роботу у Рівненському, Дубровицькому, Костопільському, Острозькому районах. Не відчувається належної роз'яснювальної роботи щодо надання земельних ділянок учасникам АТО у Березнівському, Володимирецькому, Демидівському, Зарічненському, Млинівському, Радивилівському, Рокитнівському, Сарненському районах.

Як зазначає прес-служба Рівненської ОДА у загальному для учасників АТО на Рівненщині передбачено понад півтисячі гектарів землі.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.