Через оточення Дебальцевого у Рівному перекрили трасу "Київ - Чоп"

Рідні військових, що воюють у 40-му батальйоні 128-ї бригади, та активісти перекрили трасу “Київ- Чоп” поблизу Рівного.

Нагадаємо, сьогодні надвечір, стурбовані долею військових під Дебальцевим, люди прийшли у кабінет голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова. Вони вимагали, аби очільник області зв`язався з Петром Порошенком.

Зараз рідні бійців 128-ї бригади та активісти перебувають поблизу АЗС “Сокар” на виїзді з Рівного. Траса перекрита по обидві сторони – повідомляє ЧаРівне.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Не надо гадать откуда пишу, вы ведь тоже можете быть зарегистрированы в Вашингтоне, а писать из Ровно)) В моих комментариях, два из которых по непонятной для меня причине убрали, не содержалось слова "ополченцы" и не было желания кого-то пугать. У страха глаза велики.. Я с чистой душой выразила свое мнение и, по-моему никого не оскорбила и не обозвала, так? В содержащихся здесь комментариях значительно больше "пропаганды" против Украины, чем в моих. Но их не убирают, видимо, по-причине, раз пишут на украинской мове, значит, свои, значит, не из Москвы)))) Анна

хочеш сказати що української пропаганди не існує? коли в Українських ЗМІ лунають повідомлення про те що "втрат нема", а ти часом морги і госпіталі переповнені тілами наших загиблих вояків. Коли родичі полонених штурмували штаб армії з вимогою повернути свої близьких з полону, жоден канал не показав про це сюжету. Коли війну називають АТО. Коли відступ - тактичною передислокацією, котел - дугою. А потім повертаються ветерани україно-російської війни (ой вибачте, АТО!) і правда зовсім інша. Про мобілізацію взагалі мовчу, ЗМІ кажуть про черги бажаючих, а потім зненацька радник президента Бутусов зізнається що ледь 7% назбирали. Признайте, що українська пропаганда вже така сама брехлива як і російська.

Якщо те, про що пише Анна справді і з Москви, то ніхто вас не лякає, а лиши свідчить про те, що не всіх "накрила" російська пропаганда. І це тішить.

А вы ведь вещаете из Москвы ... ополченцы - так у нас не говорят. И не надо нас пугать. Разберитесь лучше со своим ху@лом ( ну вы поняли )

На жаль, чи на щастя, Україна має таке геополвтчне розташування, коли у її внутрішні справи будуть втручатися завжди. Напевно, це знали чудово і ті, хто залишив Україну без зброї і без армії та зробив плацдармом для "розборок". Зупинити війну? Процес зайшов надто далеко. І мені зається, що таж таки Європа не розуміє всієї серйозності, бо є види озброєнь, зокрема радіоактивного , для якмх кордонів не має. Примітивно, але, маленька бомбочка в атомну станцію.... І відповідальність не буде кому нести. Дуже хочеться, щоб розум отверезів...

Согласна с Водником. До тех пор, пока во внутренние дела Украины будут вмешиваться, до тех пор конфликт не будет разрешен. Заявление типа "Пришлите кого-нибудь, кто нас защитит от русских" - это не серьезно. Получается, тот кто проиграл, тот и зовет миротворцев??? Для этого надо согласие нескольких сторон и стран. Миротворцы вводятся резолюцией ООН, а у России право вето. Потому, как-то несерьезно со стороны Порошенко. Он хочет переиграть минские договоренности или сам себя?? Почему должны гибнуть молодые ребята, почему и за что гибли...? Своя армия разбегается, чужую нанимать-денег жалко, халява - войска ООН, для защиты от ополченцев и своего народа, так что ли? Надо останавливать войну, надо сберечь жизни солдат, нужно другое решение - грамотное, решение Мужа, а не мальчика, меняющего решение по сто раз на день. Конечно же, все это печально... Кто ответит за все это?? К сожалению, пока отвечают молодые ребята-солдаты.. Надоело вранье... Счет на тысячи идет, это факт.

Нинішня війна - це наслідок. А причину - недолуге, злочинне керівництво державою напроятязі 23 років, зокрема і відмова від ядерної зброї і подальший "розквіт". Отож, впершу чергу до арміїї мають бути призвані мажори всіх рівнів. Тоді кожен нагадає, що зло має ефект бумеранга. Крім того буде довіра до влади. Тоді матері, які належать до найбідніших, назахищених верств не будуть перекривати дороги, коли всі будуть в рівних умовах.

давайте будемо відверті. На сайті ВСЕ є цензура. Якщо обливають брудом Хомка - так це будьласка, якщо хтось пише коментарі з критикою діяльності уряду, чи про неправомірність мобілізації, чи про полонених і загиблих в АТО ... то ці коментарі видаляються. Це свобоа слова, чи пропаганда ? Це ті цінності за які стояв Майдан ? Кривошеєв дай відповідь.

Спасибо за более достоверную информацию Кстати , про информацию. Как реагируют наши местные журналисты на историю с 112 каналом. За это мы боролись год назад , за цензуру ? 22 погибших под Дебальцево ? Сколько можно врать ? Что скажете , журналисты ?

для цікавості порився в історичній літературі і дізнався що 40-тисяч радянських воїнів звільнило Кінегсберг, 150-тисяч звільнило Київ. 180-тисяч взяло Берлін. Увага! а тепер питання, Чи 300-тисяч українських ментів, блять, могли розблокувати те кляте Дебальцево і звільнити наших солдат з котла ??? Що ми тепер маємо миротворців ООН запрошувати ??? і соромитися на весь світ що ми не в спроможності нашої армії справитися з купкою наркоманів і алкашів з донбасу ?? Дожилися ...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.