Онлайн-трансляція екстреної сесії Рівнеради

Позачергове засідання сорок сьомої сесії Рівненської міської ради відбудеться сьогодні в обласному центрі.Початок засідання о 16 годині.

Екстрено депутати збираються для того, щоб розглянути всього два питання: "Про підтримку Звернення Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації державою-агресором" і щодо заборони продажу товарів держави-агресора та про звернення Рівненської міської ради до Верховної Ради України.

Проходитиме сесія в конференц-залі міської ради (вул. Поштова, 2, 4-й поверх). 

16:27

Рівнерада просить президента визнати Росію державою-агресором

Депутати Рівнеради ухвалили рішення "Про підтримку Звернення Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації державою-агресором". За нього проголосували всі 35 присутніх міських обранців.

Нагадаємо, сьогодні відбувається позачергове засідання сесії міськради. Зібралися депутати, щоб розглянути всього два питання: "Про підтримку Звернення Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації державою-агресором" і щодо заборони продажу товарів держави-агресора та про звернення Рівненської міської ради до Верховної Ради України.

16:33

Покальчук обурилася, що депутатам погрожують смітниками

Депутат Рівнеради Ольга Покальчук обурилася, що багато депутатів і активістів залишили трасу Київ-Чоп, яку вона разом із іншими активістами блокувала впродовж 16 годин. 

Як заявила Ольга Покальчук під час сесії міськради, її та інших активістів назвали путінськими сепаратистами. У доказ того, що це не так, депутат прийшла на сесію і проголосувала за рішення "Про підтримку Звернення Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації державою-агресором". А також обурилася, що деякі активісти погрожують викидати депутатів у смітник, мовляв, у них немає на це права.

16:46

Депутати хочуть націоналізувати "Рівнеобленерго" і "Рівнегаз"

Під час обговорення рішення щодо рекомендації підприємцям відмовитися від продажу товарів держави-агресора та про звернення Рівненської міської ради до Верховної Ради України у нього внесли поправки.

Зокрема, депутат Олександр Лащук запропонував додати ще один пункт - націоналізувати монополії, які належать суб'єктам господарювання Російської Федерації. Зокрема, мова йде про підприємства "Рівнеобленерго" і "Рівнегаз". Колеги таку позицію підтримали. 

Наразі обговорення ухвалення цього рішення триває.

16:58

Рівненських підприємців просять відмовитися від російських товарів

Із рівненських ринків і магазинів можуть зникнути споживчі російські товари. Рішення з рекомендацією відмовитися від купівлі товарів держави-агресора мешканцям, зверненням до підприємців з вимогою не продавати таких виробів та зверненням Рівненської міської ради щодо цього до Верховної Ради України прийняли сьогодні міські обранці. За нього проголосували 33 депутати.

Як зазначив секретар Рівнеради Андрій Грещук, це рішення є складним.

- У нас довго точилися суперечки щодо того, чи не буде таке рішення тиском на суб'єктів підприємницької діяльності. Адже воно передбачає заборону продажу всіх російських товарів і послуг на рівненському ринку. Тому в текст рішення внесли корективи. Зокрема, рекомендувати суб'єктам господарювання не продавати російські товари та вивести з обігу послуги, які надає ця держава. Адже якщо їх заборонити, рішення буде оскаржене, - додав Андрій Грещук.

На це невідомі чоловіки в камуфляжі почали вимагати від депутатів все-таки заборонити продаж російських товарів, а не рекомендувати не торгувати ними.

- Всі ми розуміємо, що представники громадських організацій хочуть саме заборонити продаж російських товарів. Але є закон, якого ми маємо дотримуватися. Тому потрібно приймати рішення, яке відповідає закону, - сказав Андрій Грещук

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.