Австрійці допомагатимуть рівнянам доглядати за безпритульними собаками

Волонтери австрійської благодійної організації «Four paws» (Чотири лапи) знову стерилізуватимуть безпритульних собак у Рівному. Про це домовилися під час робочої зустрічі між заступником міського голови Рівного Олексієм Хмилецьким та координатором проекту допомоги безпритульним тваринам в Україні Олесею Лісчишиною, а також керівником зоозахисної організації «Під егідою» Тамарою Лук’янчук. Нагадаємо, меморандум про співпрацю з цією організацією міський голова Володимир Хомко підписав влітку 2014 року.

Зокрема, в середині березня відбудеться підписання угоди між міською владою та представниками австрійської благодійної організації «Four paws» на чолі з доктором Аміром Халілом, відповідно до якої австрійці не лише стерилізуватимуть у нашому місті тварин, а й проводитимуть семінари для ветеринарів, займатимуться просвітницькою роботою серед школярів та ділитимуться своїм досвідом з волонтерами.

Попередньо домовлено, що до Рівного знову прибуде делегація з шести чоловік, серед яких ветеринари, ловці та доглядач за тваринами.

Проживання та харчування представників Міжнародної організації захисту тварин у Рівному забезпечуватиме влада міста.

Тим часом проект допомоги безпритульним тваринам, який організація "FOUR PAWS" започаткувала більш ніж 15 років тому, успішно працює в різних країнах і деякою мірою змінив погляд місцевих та державних органів влади, а також широких верств населення на цю проблему. Завдяки успішно проведеній підготовчій роботі комунальних підприємств та громадських зоозахисних організацій реалізація цього проекту стала можливою і в нашому місті.  

Стерилізація в рамках проекту триватиме щонайменше три тижні. Розпочали її з території залізничного вокзалу. Натомість поступово будуть охоплені місця найбільшого скупчення собак.

Про цеповідомили з прес-служби Рівненської міської ради.

 

Коментарі

не попадайся, бидлото напівписьменна, бо зачЕпить- не викашляєш

Ого як зачіпило...

дурне ти бидло, до сраки ти йдеш, а не до Європи. Там тобі й місце, бидлота псевдопатріотична.
Люди- в першу чергу, але тобі, худобо, гарно живеться завжди, якщо ти собаку на людину готове проміняти. Тобі мозок засрали (чи він , може завжди з гімна складався) псевдоцінностями, а ти їх, як гімно на вентилятор розповсюджуєш. Шкода, Гітлер не добрався до тебе, земля була б чистіша А про Європу скигліти починають ті, хто там ніколи не був. Там бродячих собак нема, бо їх відловлюють, місяць тримають в карантині, а якщо ніхто не забрав, то знищують(гарним словом "присипляють№ суті не змінили). Тому йди нах..., скотино, і більше не дзявули тут

Як страшно жити! Ви Ubuntu, ще більше тварина, ніж ті безпритульні собаки... Австрійська благодійна організація Вам щось винна?(риторичне питання). Тож краще підіть і заробіть свій мільярд та поділіться ним з всіма нужденними. А поки, раз вже ми йдемо в Європу(хоча ми і так європейці, але поки не в головах), то поцікавтесь значенням слова гуманізм.

ви їбанулися з своїми собаками? люди здихають від голоду й холоду, а блядьські гандони-поцріоти переймаються собаками! Ця країна не має права на існування!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.