Мер Дубна не хоче, щоб журналісти заглядали йому в кишені

Зарплата міського голови Дубна Василя Антонюка вдвічі вища, ніж у Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Як розповідає видання dubno.com.ua, мер 38-тисячного містечка отримує зарплату приблизно 14 тисячгривень у місяць, а Прем'єр-міністр лише 8 526 тисяч гривень.

Інформація про підвищення зарплати міського голови набрала розголосу в ЗМІ за останніх декілька тижнів. Виявляється, Василь Антонюк під час АТО двічі піднімав свою заробітню плату. Вперше - під час анексії Криму, а вдруге (отримання надбавки 30%) - на минулій сесії міської ради.

Для порівняння дубенські активісти дізналися, яка зарплата у Арсенія Яценюка. Виявляється, прем'єр-міністр України отримує менше, всього 8 526 гривень.

На запитання журналістів, чи не завелика зарплата у такий складний час, мер Дубна відповів: “Негарно заглядати в чужу кишеню…".

Коментарі

То є ціла давно відпрацьована схема розтягування місцевих бюджетів шляхом протягування напівзаконних рішень про різного роду самопреміювання. Але Ваш Антонюк може ще тільки повчитися у нашого сільського голови, який в січні преміює себе на рік вперед (щомісячно) на 100% окладу. Ото пахарь! Ще навіть рік не прожив, а баблом вже давиться. Плюс земелька і пакетики з харчами халявними. А Ви з якимось АТО під ногами у князьків путаєтесь!

і терпить же народ таке путо...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.