Рівненських підприємців просять відмовитися від російських товарів

Із рівненських ринків і магазинів можуть зникнути споживчі російські товари. Рішення з рекомендацією відмовитися від купівлі товарів держави-агресора мешканцям, зверненням до підприємців з вимогою не продавати таких виробів та зверненням Рівненської міської ради щодо цього до Верховної Ради України прийняли сьогодні міські обранці. За нього проголосували 33 депутати.

Як зазначив секретар Рівнеради Андрій Грещук, це рішення є складним.

- У нас довго точилися суперечки щодо того, чи не буде таке рішення тиском на суб'єктів підприємницької діяльності. Адже воно передбачає заборону продажу всіх російських товарів і послуг на рівненському ринку. Тому в текст рішення внесли корективи. Зокрема, рекомендувати суб'єктам господарювання не продавати російські товари та вивести з обігу послуги, які надає ця держава. Адже якщо їх заборонити, рішення буде оскаржене, - додав Андрій Грещук.

На це невідомі чоловіки в камуфляжі почали вимагати від депутатів все-таки заборонити продаж російських товарів, а не рекомендувати не торгувати ними.

- Всі ми розуміємо, що представники громадських організацій хочуть саме заборонити продаж російських товарів. Але є закон, якого ми маємо дотримуватися. Тому потрібно приймати рішення, яке відповідає закону, - сказав Андрій Грещук

Читайте також:

Рівнерада просить президента визнати Росію державою-агресором

Покальчук обурилася, що депутатам погрожують смітниками

Депутати хочуть націоналізувати "Рівнеобленерго" і "Рівнегаз"

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.