У Рівному "вбивають" Путіна

До найбільшого пабліку Рівненщини "Типове Рівне" спорстережливі рівняни надіслали світлину, де президент Росії Володимир Путін зображений у формі ляльки вуду. Фото зроблене поблизу готелю "Турист", що на вулиці Київській. Хто автор цієї окультної речі, не відомо, однак він однозначно не фанат агресора, оскільки у ляльку встромлена голка.

Довідково: 

Вольт (Лялька вуду) - лялька, яка використовується в чаклунстві вуду. Послідовники вчення вважають, що в результаті спеціального обряду вона отримує особливий зв'язок з певною людиною. Згідно з цим поданням, після встановлення зв'язку, завдяки магії, у володаря ляльки з'являється можливість впливати через неї на людину, яку вона символізує (зазвичай для нанесення шкоди).

Для виготовлення ляльки обов'язково використовуються фрагменти тіла жертви (нігті, волосся, виділення), а також річ або фрагмент речі, що належать жертві. У цій магії як спосіб впливу використовуються негативні емоції, доведені до максимуму, або енергію вивільнену при муках та (або) вбивстві жертви.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.