На Рівненщині стартував міжнародний конкурс репортерської фотографії

Новий конкурс репортерської фотографії презентували сьогодні в Національному університеті «Острозька Академія». 
"LifePressFoto" – міжнародний конкурс репортерської фотографії організовується задля підвищення стандартів фотожурналістики, аби мотивувати та надихати до кращого результату. Адже фотокамера в руках журналіста – це інструмент, котрим можна захопити та зупинити частинку реальності. 


Олександр Харват, як організатор конкурсу та фотокореспондент з досвідом розповів, на скільки складна професія фотожурналіста, адже той мусить робити геніальні знімки не викривляючи реальність, тому що саме фотографія, яка ілюструє текст допомагає не просто зрозуміти, але і відчути інформацію, відчути себе в центрі подій – радісних, небезпечних, вирішальних, історичних. 
Конкурс відкритий для всіх фотографів-репортерів світу. Роботи приймаються у номінаціях: одиночна фотографія,  фотонарис (історія). Участь у конкурсі безкоштовна. 
Роботи мають бути сфотографовані не раніше 1 січня 2013 року.


Термін реєстрації та подачі матеріалів закінчується 30 квітня 2015 р
Найкращі знімки будуть експонуватись в різних містах країн світу. Визначатиме переможців склад журі з найкращих спеціалістів візуальної журналістики. 
Фотовиставка і церемонія нагородження відбудеться у виставковій залі Острозької Академії. 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Вісі питання до відомого в фото журналіста Харвата.

В якому вигляді і куди подавати фото ?
Допрацюйте статтю : де контактні дані організаторів, посилання на сайт конкурсу, т.п. Автор, відвідай хоча б курси журналістики....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.