На Рівненщині переселенців навчали, як себе захистити

Щосуботи у Рівненській обласній універсальній бібліотеці проводяться заходи для тимчасово переміщених осіб зі сходу України та Криму. Так, цієї суботи, 21 лютого, переселенці зберуться за «круглим столом», аби обговорити питання працевлаштування з представниками обласного та міського центрів зайнятості.

Тим часом, минулого тижня для переселенців був проведений тренінг «Електронне урядування в бібліотеці». Бібліотекарі проінформували про е-послуги національного та регіонального рівнів.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, учасники тренінгу дізналися як в Інтернеті створювати електронні запити на публічну інформацію, писати звернення до органів влади. Також, переселенці навчились слідкувати за проектами законодавчих актів та брати участь в їх обговоренні. Дізналися також як ефективно спілкуватися з урядовими структурами, щоб оперативніше вирішувати життєво важливі питання.

Окрім того, представники Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» поширили серед присутніх правопросвітницькі буклети про актуальні для вимушених переселенців питання. В буклетах розписані процедури, що стосуються питань правового захисту, адресної допомоги, пенсії, надання статусу безробітних, видачі паспортів, реєстрації бізнесу, обліку та реєстрації місця проживання, трудових прав внутрішньо переміщених осіб.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.