Рівненські пам'ятки захищатимуть інтерактивно

У Рівному відбудеться інтерактивний захід «Збережемо пам’ятки Рівненщини». Його проведуть у суботу, 21 лютого об 11 годині в обласному краєзнавчому музеї. Метою заходу є залучення рівнян до розвитку туризму в регіоні. Гості заходу разом із фахівцями Центру пам’яткознавства НАН України розглянуть проблеми збереження архітектурних пам’яток, екологічної ситуації туристичних об’єктів та разом знайдуть шляхи їх вирішення.

Учасники воркшопу зможуть ознайомитися з основами пам’яткознавства, попрацювати в групах над цікавими завданнями, обмінятися досвідом та ідеями щодо збереження пам’яток Рівненщини, розглянути проблеми та перспективи сільського туризму. Про це у соцмережах повідомляє ГО "Фундація регіональних ініціатив".

Організатори сподіваються, що результатом воркшопу стане залучення учасників до розвитку пам’яток Рівненщини як туристичних об’єктів та досліджень Тараканівської фортеці, Клеванського та Дубенського замків. Тренером на події буде громадський інспектор Центру пам’яткознавства НАН України Юлія Мазурчак. А кураторами - громадські інспектори Центру пам’яткознавства НАН України Наталія Тарасюк та Антоніна Кукліч.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.