Трасу "Київ-Чоп" на Рівненщині не освітлюватимуть через борги

В зв’язку зі значною заборгованістю, невиконанням договірних зобов’язань та згідно з Законом України “Про електроенергетику” і правилами користування електричною енергією, ПАТ "Рівнеобленерго" вимушене  провести припинення електропостачання об’єктів освітлення автодороги "Київ-Чоп", що належать КП "Будінвестсервіс".

Підприємство "Будінвестсервіс" не виконує умов договору на користування електричною енергією в частині оплати. Загальний борг за спожиту електроенергію на сьогодні становить майже 300 тисяч гривень.

Усвідомлюючи важливість безперебійного забезпечення електроенергією об’єктів освітлення автодороги та їх вплив на безпеку руху, особливо у зимовий період, ПАТ «Рівнеобленерго» неодноразово уникало обмежень їх електропостачання.

Однак, накопичена заборгованість значно впливає на фінансову діяльність підприємства, позбавляючи можливості проводити оптові закупівлі електроенергії у ДП «Енергоринок». Невиконання фінансових зобов’язань перед оптовим ринком електроенергії  неминуче потягне за собою порушення договірних умов із іншими споживачами, які вчасно і в повному обсязі  розраховуються за спожиту електроенергію.

ПАТ "Рівнеобленерго" готове до будь-яких законних заходів, аби уникнути обмеження постачання електроенергії споживачам-боржникам, якщо вони висловлюють бажання та реальні наміри  погасити свій борг.       

Керівництво КП "Будінвестсервіс" попередньо проінформували про можливість припинення  електропостачання об’єктів освітлення автодороги «Київ-Чоп»,  але реальних кроків   щодо погашення  заборгованості вжито не було .

Згідно з чинним законодавством, відповідальність за всі можливі негативні наслідки, спричинені примусовим обмеженням електропостачання, покладається на КП "Будінвестсервіс".

Сьогодні планується припинення електропостачання об’єктів освітлення автодороги "Київ-Чоп" у Радивилівському районі. А з наступного тижня- в Рівненському та Гощанському районах.

Стосовно детального обмеження об’єктів траси, просимо звертатись до відповідних служб КП "Будінвестсервіс". Про це повідомили з прес-служби "Рівнеобленерго".

        

 

 

 

 

Коментарі

Пора цю кацапську компанію реприватизувати!Освітлені доріг--це збережені життя наших людей.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.