Президент України написав лист рівненським активістам, які перекрили трасу "Київ-Чоп"

На цілу ніч та півдня сім'ї військових із зони АТО разом із громадськими активістами перекрили трасу "Київ-Чоп". Як пояснили рівняни, такий протест зумовлений бездіяльністю влади, яка нічого не робить, щоб вивести військових із "м'ясорубки" та передати їм підкріплення. Пікет відбувся поблизу автозаправки "Сокар".

Щоб якось вплинути на ситуацію, до пікетувальників приїхав голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков. Він зустрівся із представниками громадських організацій та пообіцяв, що звернення із усіма проханнями надійде в Адміністрацію Президента у найкоротші терміни. Після цього трасу опівдні розблокували. 

Сьогодні ж громадським активістам із Рівненщини надійшла відповідь із Адміністрації Президента.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, у листі за підписом першого заступника Глави Адміністрації Президента України Віталія Ковальчука йдеться: «Президентом України як Верховним Головнокомандувачем вжито необхідних заходів для збереження життя та здоров’я особового складу всіх військових підрозділів, які перебувають у зоні проведення бойових дій, у тому числі у м.Дебальцеве Донецької області».

Тим часом, за словами речника штабу АТО Анатолій Стельмах, сьогодні понад 90% особового складу ЗСУ вийшли з Дебальцевого, для бійців створено "коридор", який захищає українська артилерія.

Коментарі

хіба ковальчук вже президент? :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.