Французько-швейцарська знімальна група зняла фільм про рівненського Героя Небесної Сотні

90-хвилинний документальний фільм про загиблого на Майдані рівнянина знімала взимку 2014 - 2015-го французько-швейцарська знімальна група. 

- Цей документальний фільм має показати наново події життя Саші до того фатального дня (коли він 20 лютого 2014 року загинув від кулі снайпера на Майдані у Києві),  - інформує портал ulule.com. - Саша Храпаченко був представником української молоді в повстанні, в реальній війні, де були також і люди похилого віку, і жінки. Саша не був ні політизований, ні в жодній організації. У фільмі ви зустрінете родину Храпаченка, його наречену, його друзів, його товаришів, його вчителів. Він говорить про Україну, просту, скромну, занурену в людські цінності, і революцію, про яку ми говоримо багато речей, іноді дуже неправильних. Життя Саші, показуючи реалії особистого шляху, висвітлює багато теорій про «Майдан».

Як пише "РВ" головна героїня фільму  - подруга Саші Наталія, яка через рік після його смерті вирішує знайти всіх тих, хто його знав. Для цього вона їде у Рівне. Відвідує його родину, місця, де він бував. Друзів часів Майдану, які стали солдатами. І шукає відповіді на головне питання — чи не була марною смерть Олександра...

Призначений фільм для трансляції на фестивалях і в кінотеатрах Швейцарії, Франції та України. Також його можна буде знайти на  DVD і побачити по телебаченню.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.