Рівняни зможуть користуватися пам'ятними монетами Революції гідності

Три пам’ятні монети номіналом 5 гривень кожна – «Євромайдан», «Революція гідності» та «Небесна сотня» - увів в обіг 18 лютого Національний банк України. Монети відносяться до серії «Героям Майдану», яка увічнює пам’ять полеглих і події, що відбулися в Україні протягом листопада 2013 року – лютого 2014 року та увійшли в історію як Революція гідності.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА пам’ятна монета «Євромайдан» присвячена протестним акціям, що відбулися в Україні і були наповнені прагненням до змін, європейського напряму розвитку нашої держави.

Монета під назвою «Революція гідності» символізує громадянську мужність і патріотизм, які виявили громадяни України всіх національностей, прагнучи розвивати та зміцнювати демократичну державу, конституційні засади демократії, права і свободи людини.

«Небесна Сотня» – монета, яка вшановує пам’ять героїв, котрі стали символом гідності, кожен з яких здійснив особистий подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши найцінніше – своє життя за нову відроджену Україну.

Пам’ятні монети виготовлено з нейзильберу, тираж кожної - 50 тисяч штук. Усі монети, вартістю по 29 гривень кожна, є дійсними платіжними засобами України. Вони обов’язкові до приймання без будь-яких обмежень за їх номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на рахунки, вклади, акредитиви та для переказів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.