Рівненські школярі будуть на карантині ще тиждень

Сьогодні члени постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки ухвалили рішення про продовження карантину в рівненських школах до 27 лютого.

Як повідомив  начальник Рівненського міського Управління ГУ ДСЕС У Рівненській області Юрій Ромець, у місті Рівне продовжує утримуватися висока захворюваність на грип та ГРВІ серед всього населення, яка перевищила щотижневий прогнозований пороговий рівень на 15,6% (903,7 на 100 тис. населення) і становить 1044,4 на 100 тис. населення.

З 13 по 19 лютого всього серед населення в м.Рівне захворіло на грип та ГРВІ 2610 осіб. З них дітей до 18 років - 1442, питома вага дітей до 18 років від всіх захворівших становить 55,2%; захворілих школярів 555 - 38,5% від всіх захворівших дітей.

З початку епідемічного сезону зареєстровано 229 випадків грипу. Ускладнень та смертей  не було.

З 17 лютого в зв'язку з введенням в місті протиепідемічних заходів, зокрема, припиненні навчання в школах, захворюваність грипом та ГРВІ серед школярів зменшилась на 0,6%, серед дітей н - а 10,4%. В ДНЗ продовжується щоденний моніторинг захворюваності для своєчасного введення обмежувальних заходів.

Проте епідемічна ситуація з захворюваності на грип та ГРВІ в м.Рівне є неблагополучною, втягується в епідпроцес доросле населення, щотижнева захворюваність цього тижня перевищувала прогнозований щотижневий епідпороговий рівень на 15,6%.

Високий рівень захворюваності грипом та ГРВІ в м.Рівне зберігається серед всього населення, в.ч. серед дітей, школярів.

Тому було рекомендовано продовжити заходи, передбачені в епідемічний період, в тому числі припинення навчання в школах.

Тож 27 лютого Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки відновить свою роботу і вирішуватиме, чи продовжувати карантинні заходи в обласному центрі. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.