У Сарненському районі хочуть знести пам'ятник "Залізному Феліксу"

Депутати Сарненської райради під час позачергової сесії розглянули питання «Про демонтаж пам’ятників тоталітарного режиму на території району» і ухвалили відповідне рішення. Річ у тім, що за період незалежності України й досі залишилося чимало монументів одіозним діячам тоталітарного режиму, яких, до речі, немає у Державному реєстрі нерухомих пам’яток України. До того ж вони не є об’єктами культурної спадщини ані національного, ані місцевого значення.

Зокрема, депутат Микола Костецький запропонував у найкоротші терміни демонтувати у селі Катеринівка пам’ятник Феліксу Дзержинському (за жорстокість його у народі називали "Залізним Феліксом"). Цю пропозицію підтримали більшістю депутатів. Про це повідомив організаційний відділ Сарненської районної ради.

Коментарі

да гето же памітнік, мі же дулжні помніті їво, а не сносіті, он жи кросівий

Ви впевнені , що знесуть памятник?Наївні Ви люди...Бидло воно і в африці бидло, вони ж на Майдані не стояли - любителі леніна, дзержинського і інших сатаністів.Та і журналістів мало , здатних поставити це питання на рівень загальнонаціональний,а жаль...Патріоти ,Ви де, ау????Сором за Сарни, Рівенщину!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.