Сім'ї "Героїв Небесної Сотні" отримають 121 тисячу гривень

У 2015 році родини загиблих на Майдані отримають додаткову одноразову допомогу. Повторні виплати у розмірі 121 тисяча гривень передбачені в урядовій постанові, що ухвалена 11 лютого. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін на брифінгу в Будинку Уряду.

Міністр нагадав, що Уряд виплатив майже 12 мільйонів гривень сім'ям загиблих у масових акціях громадського протесту, що відбулися у листопаді 2013 року по лютий 2014 року.

За словами Віталія Мущиніна, питання соціального захисту постраждалих на Майдані та членів сімей загиблих Героїв Небесної Сотні регулюються урядовою постановою від 28 березня 2014 року № 76.

У зв'язку з втратою годувальника непрацездатним членам сімей, які перебували на утриманні осіб, смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту, була встановлена доплата до пенсії в залежності від кількості непрацездатних членів сімей: на одного непрацездатного члена сім'ї - 5000 грн.; на двох непрацездатних членів сімей - 6500 грн.; на трьох та більше непрацездатних членів сімей - 8500 грн.

З 1 квітня 2014 року проводяться доплати до пенсії у зв'язку із втратою годувальника.

Крім того, особам, які під час подій на Майдані отримали тяжкі тілесні ушкодження, Уряд здійснює виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 60 900 гривень. Перелік таких осіб формується МОЗ за результатами судово-медичної експертизи і затверджується зазначеним Міністерством за погодженням з Мінсоцполітики, МВС і Міноборони. Про це йдеться на сайті Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.