Рівненська АЕС виробила більше електроенергії, ніж торік

Один мільярд кіловат-годин електроенергії вироблено енергоблоками Рівненської АЕС з початку лютого. Це на 109 млн. кВт год електроенергії більше, ніж за відповідний період минулого року. Станом на поточну добу виробництво електроенергії Рівненською АЕС перебільшує відповідний минулорічний показник на 433 млн. кВт год.

Наразі у роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС на номінальному рівні потужності з сумарним навантаженням 2410 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

На енергоблоці №1 (ВВЕР-440) – 58-а доба планово-попереджувального ремонту. Проводиться ремонт обладнання першого каналу системи безпеки. Проведено гідравлічні випробування на щільність обладнання та трубопроводів першого контуру. Усі ремонтні роботи виконуються згідно з графіком.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 57,8 млн. кВт год електроенергії, з початку місяця – 1 млрд. 43,0 млн. кВт год електроенергії та з початку року – 2 млрд. 837,7 млн. кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм. Про це йдеться на сайті РАЕС.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.