У Рівному зустрілися переселенці з Донеччини і Луганщини, щоб обмінятися досвідом

Сьогодні в обласній бібліотеці відбулася зустріч жителів Донецької та Луганської областей, які тимчасово проживають на Рівненщині.

Там також були  юристи, представники центру зайнятості, міграційної служби, соціального захисту населення, психологи,  волонтери, рятувальники під керівництвом заступника начальника Головного управління ДСНС області підполковника служби цивільного захисту Олександр Мохрика.

Основна мета зустрічі полягала в тому, щоб люди, які були вимушені залишити райони проведення АТО, змогли зустрітися та познайомитися, поділитися своїми проблемами та досягненнями.

Присутніх проінформували про усі зміни в законодавчій базі, щодо соціального захисту. Разом з тим, переселенців поінформували розселення,  медобслуговування, навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, працевлаштування та відновлення втрачених документів. В свою чергу голова Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання вимушено переміщених осіб «Україна – моя сім’я»» Борис Пасичнюк подякував запрошеним гостям за корисну інформацію та всебічну допомогу у вирішенні проблемних питань. Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.