В Рівному знайшли "найважчого" ДАІшника України

Громадські активісти, що борються з ДАІшним свавіллям, під час рейду виявили, напевно, найважчого працівника ДАІ в Україні, який, за найскромнішими оцінками, важить приблизно 150 кілограмів.

Про таку новину повідомляє „Преса України”.

А найважчого в Україні ДАІшника виявлено на виїзді з міста Рівне. Він займався своєю звичною справою: обманом і вимаганням грошей у проїжджаючих водіїв.

На запитання активістів, як із такою неймовірною вагою він виконує щорічні фізичні нормативи, найважчий ДАІшник відповів, що здає їх без хабарів.

Також дав пораду активістам, як набрати таку вагу:

 - Глисти погони і поправишся, - порадив прапорщик міліції.

Нагадаємо, що міністерство внутрішніх справ України під керівництвом Авакова вирішило досить таки підло розправитися з активістами та журналістами "Дорожнього контролю", направляючи їм повістки в армію і, навіть не соромлячись, заявляючи: "Ви нарвалися!".

Таким чином керівництво МВС України спільно з продажними начальниками військкоматів вирішило боротися з тими людьми, які практично єдині в країні борються з продажною і повністю корупційною правоохоронною системою в державі.

.

Ключові слова: 

Коментарі

бачу старого мого друга Собка тут згадали. Його ще Лазутко виганяв. Колись собко рішав влк, хто платив той мав вихідне хто не платив то понятно. А Ще собко 2 !!!!! квартири службові получив, гарно комусь поміг, невже в двох зразу живе . Люстрацію треба йому првести і хай відасть одну квартиру учасникам ато або для дітей небесної сотні. Зара чув те саме робить, хто жив той живе

"честь працівників ДАІ?":)))))))))))))))ну ти,і дебілко::))де честь,а де мусорки з дай:))))самому не смішно?:))

За що юристи в ДАІ отримують зарплату? Чому не захищають в суді честь працівників ДАІ? Таких невихованих журналістів-провокаторів треба ставити на місце в судовому порядку, якщо їх батьки не виховали.

автора видео мабуть цей даишник оштрафував за водиння в нетверезому стани а бо ще щось от и все! А даишнику порадивби за образу мордой в пол а то хуиз автор а може бандит и досмотр з опер групой його машини шось вин буйно себе вив!

Цей Декаріс все время в центрі торчить. Після обіду- в Рйском саду

А хіба з цекровим діабетом можна служити в армії чи міліції?як він має боротися зі злочинцями,якщо його будуть доганяти,то навіть не зможе втекти!!!!!!!!!!!

На всі 100% підтримю .. статті такого плану справжні журналісти не пишуть... печаль(

Мдя, журналісти, якби вони ними були, не дозволили б ображати людину через її надмірну вагу. Ніхто ж не поцікавився, а можливо в цієї людини цукровий діабет, чи ще якась інша хвороба. Можливо б потрібно було подивитися на обличчя того активіста, можливо б там були риси хвороби Дауна

цих тварин в окопи,на передову...мляя.."слава майдану"-три дня лише про це і чую,а ці виродки,як беспрєдєльнічали,так і продовжують..варто тільки подивитись на ці "високоінтелектуальні" пики.І шо,грузинка думає з ними робити???Не здивуюсь,коли після так званих реХформ, ці хряки знову будуть косити бабло на дорогах...за що люди гинуть???

"активісти людей зважують."-не людей,а уєбанів в погонах,які живуть за наш кошт,остання буковка в абетці

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.