У Рівному продовжують прихищати родини з Донеччини

На Рівненщину продовжують прибувати сім’ї з районів проведення АТО. Так, вчора співробітники Головного управління ДСНС України у Рівненській області зустріли на залізничному вокзалі Рівного подружжя з міста Краматорськ Донецької області. Вони залишили свій будинок і приїхали сюди.

Спочатку сім'я зупинилася у кімнаті відпочинку на залізничному вокзалі. З подружжям поспілкувалися психологи Служби порятунку та надали їм необхідну моральну допомогу. Зранку рятувальники доправили та розмістили родину в тимчасове житло.

 Головне управління ДСНС України у Рівненській області нагадує, що обласний штаб з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції, продовжує приймати звернення від людей, які вирішили залишити райони проведення АТО. Телефони «гарячої» лінії «101», 0 800 500 078, 63-36-01. Про це повідомили з ГУ ДСНС України у Рівненській області

Коментарі

На поліграфі треба перевіряти переселенців--бігали по Дамбасу з криками"Путінпріді","Рассея,рассея!",чи ні.Бо й сюди привезуть руцкій мір й війну.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.