У Кузнецовську незаконно приватизували приміщення школи

Органи прокуратури Рівненщини скерували до суду обвинувальний акт стосовно працівника одного із відділів реєстраційної служби Рівненського міського управління юстиції. Він вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло тяжкі наслідки).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Кузнецовського МВ УМВС України в області за процесуального керівництва прокуратури міста Кузнецовськ.

- Встановлено, що державний реєстратор недбало поставився до своїх службових обов'язків при розгляді заяви приватного підприємц - проігнорував відсутність необхідного пакету документів та прийняв незаконне рішення про державну реєстрацію права приватної власності на нерухоме майно, яке є невідʼємною частиною однієї із загальноосвітніх шкіл у місті Кузнецовськ та щодо нього Законом України «Про освіту» накладено заборону приватизації, - повідомив прокурор міста Кузнецовськ Григорій Нижник.

Внаслідок незаконного відчуження на користь приватної структури майна закладу системи освіти завдано збитки територіальній громаді міста у сумі 433 тисячі гривень.

Згідно з законом, відповідальність за вчинення вказаного злочину передбачена у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого. 

Разом з тим прокуратура вжила заходи до повернення незаконно відчуженого об’єкта нерухомості законному власнику.

- Рішенням господарського суду Рівненської області задоволено позовні вимоги прокурора, у результаті чого у власність держави в особі Кузнецовської міської ради повернуто приміщення школи вартістю 433 тис грн, - зазначив прокурор міста Кузнецовськ Григорій Нижник.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.