На Рівненщині вперше змагалися знавці польської мови

На Рівненщині вперше провели олімпіаду з польської мови і літератури. У ній взяли участь учні Рівненського обласного ліцею, а також з Радивилівського, Сарненського та Здолбунівського районів. Загалом у ІІІ-му етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури за перемогу змагались 18 старшокласників.

У підсумку переможцями стали:

9-ий клас

1 місце – Катерина Ткачук (Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15);

2 місце – Вероніка Ковальчук (Рівненська гуманітарна гімназія);

3 місце – Катерина Хомич (Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»), Валентина Півторак (Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1-гімназія»).

10-ий клас

1 місце – Ірина Стоєва (Рівненська гуманітарна гімназія);

2 місце – Дарина Юрчук (Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15);

3 місце – Наталія Остапчук (Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5), Вікторія Матюшок (Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1-гімназія»).

11-ий клас

1 місце – Валентин Шулепа (Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум»;

2 місце – Анна Плебанська (Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15), Марина Фірсова (Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15);

3 місце – Анна Гук (Здолбунівська гімназія), Олександр Намартович (Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»).

Про це повідомили з прес-служби Рівненської облради. 

Ключові слова: 

Коментарі

ольгинські уєбани повилазили..нє,потрібно їхати в мацковський улус орди?:))ти,чмо фсб-не,звідки знаєш,як поляки ставляться до українців.Прожив в Польші довгий час,і ні разу не помітив на собі упередженого ставлення,і зараз продовжую співпрацювати з поляками,ушльопок стєкломойний.І,цивілізовані народи відрізняються від ординців тим,що мають властивість пробачати і надалі жити мирно і по-сусідськи.Як приклад,французи і німці,чудо моксельське.

нерозумію, чому українці їдуть в ту Польщу. Добре відомо що поляки не люблять українців. Вони були проти коли ми Бандері та Шухевичу дали звання героя. В інтернеті гуляє ролик де вони побили українського студента за жовто-блакитний прапорець, а всіх наших дівчат вони мають за проституток. Так ні, ми маємо їм тепер зади лизати. Чому вони до нас не їдуть на заробітки? Чому ми повинні терпіти приниження в їх посольствах за візами ? Згадайте історію УПА виникла на теренах Польщі для того щоб боротися за незалежність України. І що тепер, ми здобули омріяну незалежність, але українці всерівно мріють потрапити у Польщу, польску мову вчать сумлінніше ніж рідну. Це признати власну поразку? То може не треба було провадити визвольну боротьбу. Мені чесо кажучи соромно, люди геть втратили власну гідність. Чи хоча би один поляк вчить українську мову ? а в нас пів Рівного вже по польски шпрехають. Ще пройде пару років і самі почнемо проситися у Польщу?

Так за роботу поляк платить!А свій брат-українець?Сім шкур здере,та ще й виплатить ці копійки з затримкою!

чим можна пояснити сплеск поулярності польської мови, серед рівнян? погодтеся етнічних поляків у нашому регіоні не так вже й багато, після Волинської різні майже не залишилося. Пояснення тільки одне, рівняни мріють поїхати на заробітки до Польщі, а поскільки там рівень безробіття досить високий, то на українців чекають малоприємні вакансії приберильниць або чорнова робота у сільському господарстві, простіше кажучи - служників. УПА боролася за те щоб українці ніколи не були слугами польських панів, навіть для цього Волинську різню влаштували. А тепер українці мріють отримати польску візу, щоб прислуговувати полякам, охоче вчать їх мову, і повністю забул про національну гідність та достоїнство. Ганьба! Чи за це наші діди в криївках вмирали ??!! Щоб ви тепер панам унітази мили ??

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.