Рівненські депутати запідозрили підпільний бізнес у релігійних громад?

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань науки, освіти, культури, духовного відродження, молоді, спорту, зв'язків з громадськими об'єднаннями та ЗМІ. На ньому розглянули 15 питань.

У результаті 13 із них підтримали одноголосно, а два залишили на розгляд сесії Рівнеради. 

Так, члени комісії звернули увагу на проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Івана Сірка, 25-А та передачу її в постійне користування (Християнська місія "Ковчег спасіння"). Депутатів воно настрожило тим, що під невинним "церковним питанням" може приховуватися підпільний бізнес.

- Це питання справді збентежило членів комісії, адже ми вболіваємо, щоб не було подвійної гри. Якщо все чесно та прозоро, тоді ми "за". Але коли це робиться, щоб були подвійні стандарти, щоб хтось це рибив на свою користь, то, звичайно, на сесії ми будемо проти. Сьогодні ж проголосували, щоб цей проект рішення передали на розгляд сесії. Там доповідачу зададуть всі запитання, щоб кожен депутат зробив для себе відповідні висновки. Однак зазначу, що насправді це запитання потребує особливої уваги, - зазначив депутат міськради Олександр Курсик.

Своє занепокоєння висловив і депутат міськради Олександр Нестерук. 

- При голосуванні я утримався, оскільки є певні перестороги, що під егідою церковної громади може бути приватний будинок, де може розвиватися нечесний  бізнес. Наприклад, можуть продавати різну атрибутику (як церковну, так і навпаки). Ймовірно, можуть розвивати і міні-заводи, де розливатимуть спиртні напої. Тому, на мій погляд, варто виїжджати окремо до кожної релігійної громади і переконуватися наочно, що там все "чисто", - розповів депутат Олександр Нестерук. 

Нагадаємо, наступна сесія Рівненської міськради відбудеться 26 лютого. На ній депутати і розглянуть це питання.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.