На Рівненщині найрейтинговішим є училище для залізничників

У Рівному підсумували щорічний обласний рейтинг професійно-технічних навчальних закладів за результатами роботи у минулому році. Визначення переможців тривало упродовж двох тижнів -  із 28 січня по 14 лютого 2015 року. За словами заступника начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА  Петра Коржевського, щорічна оцінка роботи стимулює навчальні заклади.

Журі конкурсу оцінювало роботу ПТНЗ за понад двома десятками критеріїв -  звертало увагу на успішність учнів, їх працевлаштування за здобутою професією, участь у Всеукраїнських, обласних конкурсах фахової майстерності, олімпіадах, облаштування гуртожитків та організацію  харчування у закладах.

У підсумку, перше місце в рейтингу здобув навчальний заклад «Здолбунівське  ВПУ залізничного транспорту»; друге місце вибороло ВПУ №22 м. Сарни і третє місце посів навчальний заклад «Рівненське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі».  Заклади - переможці отримали дипломи управління освіти і науки Рівненської ОДА, а їх  керівники -  премії у розмірі до трьох посадових окладів. Про це повідомили з управління освіти і науки Рівненської ОДА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.