Рідкі побутові відходи рівнян вивозитиме "КАТП-1728"

Хто вивозитиме у Рівному рідкі побутові відходи, визначили сьогодні в обласному центрі. Це відбулося під час засідання відповідного комітету. Участь у конкурсі взяло два підприємства - рівненське комунальне підприємство "КАТП-1728" і здолбунівське комунальне підприємство.

Члени комітету ознайомилися з усіма відповідними документами, які підприємства надали на конкурс, і їх відповідністю до вимог чинного законодвства. У результаті обговорення, враховуючи всі чинники роботи підприємств члени конкурсного комітету обрали переможця.

Як розповів член конкурсного комітету, депутат Рівнеради Святослав Євтушенко, здолбунівське комунальне підприємство зняли з конкурсу у зв'язку з невідповідністю кваліфікаційним вимогам.

- Зокрема, в умовах конкурсу передбачено, що підприємство, яке претендує на надання цієї послуги, повинне мати укладений договір на зливання стічних вод із "Рівнеоблводоканалом". Відтак, конкурс був проведений із одним учасником - "КАТП-1728", яке й визначили виконавцем послуг. Конкурс відбувся відповідно до вимог чинного законодавства, у якому передбачено, що рідкі побутові відходи у місті вивозитиме одне підприємство. Інші ж підприємці, які нині мають асинізаторні машини та займаються тим, що відкачують септики, будуть змушені припинити свою діяльність. А з огляду на те, що вивезення рідких побутових відходів - це житлово-комунальна послуга, то рівняни, які мають пільги на "комуналку", зможуть мати пільги й на вивезення цих відходів. Раніше цим займалися приватні підприємства, і всі платили за послугу однаково, - розповів Святослав Євтушенко.

У свою чергу, головний спеціаліст відділу благоустрою Рівненської міської ради Олександр Даюк додав, що тепер рідкі побутові відходи рівнян впродовж року вивозитиме "КАТП-1728".

- З огляду на те, що конкурс через зняття здолбунівського комунального підприємства був проведений з одним учасником, "КАТП-1728" надаватиме послуги впродовж року. Це підприємство зможе відшкодовувати кошти мешканцям міста, які отримують пільги на житлово-комунальні послуги. Далі конкурс буде проведено повторно,  - сказав Олександр Даюк.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.