Дапутат Рівнеради знайшов у Рівному власність ФСБ?

У соціальній мережі "Facebook" у групі "Рівненщина політична" депутат Рівненської міської ради Олександр Лащук розмістив допис де закликає місцевих політиків та громадських активістів повернути рівнянам вкрадені земельні ділянки. Також Олександр Лащук обмовився і про власність ФСБ на території нашого міста.

Подаємо текст його допису без змін:

"Те що можна ФСБешникам, СБУшникам "нєльзя")

Якимець розпочав піар-кампанію щодо земельної ділянки по вул. 16 Липня для будинку СБУ. Зрозуміло, що бурштинові долари плавно перетікають в дешеву рекламну гривню.

Зразу скажу. що більшість депутатів це рішення не підтримають. Зрозуміло, що я особисто теж не буду голосувати і не збирався, тому що земля комерційно-приваблива повинна продаватись тільки з аукціону. Це саме така ділянка. Тому тільки АУКЦІОН.

А ще пан Якимець нехай запитає свого колегу партії Яценюка як їхні депутати будуть голосувати. І нехай Якимець поверне земельні ділянки пограбовану колегою Вознюком навпроти "Екватора". Поверніть пограбовану ФСБешником Кириловим (теж ваш колега з НФ) діляночку на 16 Липня. Чому тоді, як Кириллов хапав, він статейки не замовляв?

У нас у Рівному багато землі під багатоквартирні будинки. Це там де і фронтовик Вознюк прихопив (вул. Макарова), і за ЗОШ № 27 (де будинок Хомка), Ювілейний, і на Київській. Можна не лише СБУ, а і всім трудовим колективам починаючи від освіти і лікарів, закінчуючи всім бажаючим".

Наразі учасники спільноти на публікацію депутата ніяк не відреагували.

Ключові слова: 

Коментарі

Як ви вже набридли своєю безграмотністю.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.