Рівненську Устю нарешті очистять?

Річку Устю та озеро Басів Кут будуть очищати. Відповідний проект рішення одноголосно підтримали члени бюджетної комісії, яка відбулася вчора, 24 лютого. Як зазначив голова комісії Віталій Першогуба, у бюджеті з минулого року залишилися певні кошти і їх потрібно використати для очищення річки та озера Басів Кут.

- Гроші, які залишилися у бюджеті міста із минулого року, мають специфічне цільове призначення. І щоб їх використати, вносяться певні зміни до "Програми розчищення та впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2015-2020 роки". Саме у цьому документі описана реконструкція шлюзу на річці Устя, біля озера Басів Кут, розчищення цих об'єктів тощо. Скільки коштів у нас залишиться, на стільки і будуть здійснені роботи, - зазначив голова постійної бюджетної комісії Віталій Першогуба.

Нагадаємо, у кінці минулого року міський голова Володимир Хомко нарікав на те, що Устя все більше стає схожою на септик. За його словами, єдиний спосіб покращити ситуацію - це будувати каналізацію. Справа дорога, але потрібна. Тому міська влада домовилася з мешканцями приватного сектору, якщо останні хочуть прокласти каналізацію, то їхня вулиця збирає тільки половину суми, а місто фінансує інші 50 відсотків проекту. Є можливість збудувати й насосну станцію. До слова, з 2012 року у місті проведено дві з половиною тисячі каналізаційних мереж.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.